Rüyada gökyüzünden aşağıya bakmak

Rüyada gökyüzünden aşağıya bakmak iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünden aşağıya bakmak gördüyseniz:

  • Yolculuklarınız daha rahat bir hale gelebilir.

Rüyada gökyüzünden aşağıya bakmak ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünden aşağıya inmek işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada aşağıya uçmak kazancının da azalacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına rivayet eder.

Rüyada aşağıya bakmak maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evden aşağıya atlamak endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada tepeden aşağıya bakmak elinde avucunda olanı yitireceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada camdan aşağıya inmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, rahat bir hayata başlayacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına işarettir.

Rüyada merdivenlerden aşağıya inmek şansının açılacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.