Rüyada görülen deprem

Rüyada görülen deprem büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına işarettir.

Rüyada görülen deprem gördüyseniz:

  • Diğerlerine güvenerek hareket etmeniz durumunda işler yarım kalabilir.

Rüyada görülen fil çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine inanılır.

Rüyada görülen dua bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, maddi gücünü kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada görülen ip hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen bit aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına yorulmaktadır.

Rüyada görülen kan yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen ayı sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada görülen pekmez özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, eline geçen malları tutamayacağına inanılır.

Rüyada görülen bohça masrafların bu dönemde artış göstereceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments