Rüyada gözlerini yummak

Rüyada gözlerini yummak işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlerini yummak gördüyseniz:

  • Mantıkla ilerliyor, mükemmellik arıyorsunuz.

Rüyada gözlerini oymak en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, günahkâr olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlerini yummak bolluğun ve bereketin düşeceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada gözlerini açamama boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada gözlerini kör görmek sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine delalettir.

Rüyada gözlerini tam açamamak sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüyada birinin gözlerini kapamak insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada gözlerini güzel görmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, iftiraya uğrayacağına işaret eder.

Rüyada peygamberimizin gözlerini görmek hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments