Rüyada gözlüğün camı kırılması

Rüyada gözlüğün camı kırılması tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına yorulur.

Rüyada gözlüğün camı kırılması gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgileri, gelişen olayları ya da elinize geçen haberleri doğru değerlendirmeli, bir fırsat ya da bir uyarı mesajı gibi görmelisiniz.

Rüyada gözlüğün camı kırılması sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine rivayet eder.

Rüyada gözlüğün camı kırıldı çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlüğün çatlaması yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada gözlüğün suya düşmesi ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada gözlüğün ikiye ayrılması evine haciz geleceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlüğün ortadan kırılması rahat bir hayat sağlayacağına, çok daha büyük işlere gireceğine yorulur.

Rüyada güneş gözlüğün kırılması yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlüğün yamulması kötü günleri arkasında bırakacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments