Rüyada gözlük çerçevesi

Rüyada gözlük çerçevesi etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, bazen de rahat geçeceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözlük çerçevesi gördüyseniz:

  • Ağızdan kaçan kelimeler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada gözlük diyanet atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözlük istemek çok büyük üzüntüler duyacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlük düşmesi atılan adımların boşa çıkacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada gözlük fırlatmak evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, çektiği yokluğun unutulacağına alamet eder.

Rüyada cam gözlük görmek güzel ameller işleyeceğine, insanların güvenini kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlük yaptırmak ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözlük çalınması yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.