Rüyada gözlükle görememek

Rüyada gözlükle görememek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, büyük savaşların yaşanacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, fırsatların elden kaçacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlükle görememek gördüyseniz:

  • Maddi konularda tanıdığınız bir kişiden bir teklif alabilirsiniz.

Rüyada gözlükle görememek evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözlükle net görmek ağız tadının ve moralin bozulacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlükle bakmak iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına rivayet eder.

Rüyada gözlükle bulanık görmek kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada gözlükle görememek

  1. Rüyamda numaralı gözlük le göremiyorum.Gozlugu takıyorum ama camlar siyaha yakın koyu bir renk luyor ve görmüyorum.Siliyorum birşeyler yapmaya çalışıyor ruz ama olmuyor.Bu arada büyük oğlum yanımda ve ben iş yerindeyim ama farklı bir iş yeri eski bir iş arkadaşımda benden ekmek istiyor

    • Allâme der ki,
      Görülen rüya insana, çevreye ve haneye yorulur. Rüya yorumuna göre insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine; çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına; kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.