Rüyada gri renk at görmek

Rüyada gri renk at görmek eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, muradına eremeyeceğine, sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada gri renk at gördüyseniz:

  • Bazı konularda en iyisinin olmasını dilemek yerine, araştırmacı olmanızda fayda var.

Rüyada renk renk muhabbet kuşu görmek eline büyük paralar geçeceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına delalettir.

Rüyada renk renk boya görmek aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada renk renk yüzük görmek korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada renk renk havlu görmek hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada renk renk kurdele görmek uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı yorulmaktadır.

Rüyada renk renk çiçekler görmek yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına yorulur.

Rüyada renk renk terlik görmek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, rızkından ve gelirinden olacağına işarettir.

Rüyada renk renk kol saati görmek herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments