Rüyada gri yılan ısırması

Rüyada gri yılan ısırması ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, takdir edileceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada gri yılan ısırması gördüyseniz:

  • Paranızı doğru alanlarda kullanmalısınız.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yılan görmek ve yılan tarafından ısırılmak zafer elde edeceğine, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada yılan ve yılan yavruları görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah yılan yılan görmek işlerin düzene gireceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada yılan görmek yılan doğru karar veremeyeceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine işarettir.

Rüyada büyük yılan ve küçük yılan görmek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yılan ve yılan yavrusu görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine alamet eder.

Rüyada yılan görmek yılan ısırması gerçek mutluluğu tadacağına, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments