Rüyada gül resmi çizmek

Rüyada gül resmi çizmek hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, sorunlarından kurtulacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada gül resmi çizmek gördüyseniz:

  • Haberlerinizin yerlerine gidip gitmediklerini veya doğru ulaştığını daima kontrol edin.

Rüyada fil resmi maddi olarak çok huzurlu olunacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine alamet eder.

Rüyada resmi nikahlanmak kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada resmi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arı resmi görmek sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada at resmi yapmak sorunlarından arınacağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine inanılır.

Rüyada resmi tören çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine delalet eder.

Rüyada kelebek resmi gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada ayı resmi görmek iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments