Rüyada gündüz vakti yıldız kayması

Rüyada gündüz vakti yıldız kayması tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, kafasının rahat olacağına, amaçlarına ulaşmaya, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gündüz vakti yıldız kayması gördüyseniz:

  • Seçeneklerinizi doğru değerlendirin.

Rüyada gündüz vakti yıldız kayması anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gündüz vakti yıldız görmek hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına yorulur.

Rüyada gündüz vakti ay ve yıldız görmek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine rivayet eder.

Rüyada gündüz vakti baykuş görmek yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, başarılı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada gündüz vakti havanın kararması iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına işarettir.

Rüyada gündüz vakti şanslı günlerin kapıda olduğuna, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına işaret eder.

Rüyada gündüz vakti karanlık olması içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada gündüz vakti dolunay görmek ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments