Rüyada gusül abdesti aldırmak

Rüyada gusül abdesti aldırmak zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada gusül abdesti aldırmak gördüyseniz:

  • Ne yapılacağı üzerine düşünerek zaman kaybetmek yerine artık harekete geçmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada gusül abdesti görmek planların aksayacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gusül abdesti aldırmak daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına inanılır.

Rüyada gusül abdesti tamamlayamamak fırsatların daha büyük getirileri olacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine inanılır.

Rüyada gusül abdesti almak istemek rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gusül abdesti bozan şeyler parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada gusül abdesti alacak yer aramak bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, toplum içindeki değerinin artacağına inanılır.

Rüyada havuzda gusül abdesti almak arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizde gusül abdesti almak dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments