Rüyada güzel bir kızla dudaktan öpüşmek

Rüyada güzel bir kızla dudaktan öpüşmek sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, şansın ve bahtının da açılacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada güzel bir kızla dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazılarından kurtulma arzunuz artıyor.

Rüyada güzel bir kızla dudaktan öpüşmek yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğim kızla dudaktan öpüşmek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kızla dudaktan öpüşmek zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada bi kızla dudaktan öpüşmek parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık bir kızla dudaktan öpüşmek hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, allah yolunda ilerleyeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir kızla dudaktan öpüşmek çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı kızla dudaktan öpüşmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla dudaktan öpüşmek kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments