Rüyada güzel bir yağmur görmek

Rüyada güzel bir yağmur görmek zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, yaşadığı stresin biteceğine, duaların kabul göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel bir yağmur gördüyseniz:

  • Tam pozisyon almışken veya bir yola girmişken meydana gelen gelişmeler planlarınızı bozuyor olabilir.

Rüyada güzel bir yağmur görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine işarettir.

Rüyada güzel yağmur yağdığını görmek büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağmur yağmur görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına delalettir.

Rüyada çok güzel yağmur yağdığını görmek yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmur yağmur yağdığını görmek sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur ve kar maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada yağmur hem birincilik hem de kazanç getireceğine, insanları sakinleştireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments