Rüyada hamile bir kadını öldürmek

Rüyada hamile bir kadını öldürmek helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile bir kadını öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların, kişilerin veya cevapların hazır olmadığı zamanda gelmesi konusunda ısrarcı olmanız sizi sandığınız gibi mutlu etmeyebilir.

Rüyada hamile bi kadını görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına inanılır.

Rüyada bir kadını hamile görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, başarılarının her geçen gün artacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadını dövmek hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada hamile bir kadını öldürmek yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına inanılır.

Rüyada kadını hamile bırakmak mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine inanılır.

Rüyada dul bi kadını hamile görmek istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadını bıçaklamak art niyetli kimselere rastlayacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada hamile bir kadını görmek çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments