Rüyada hamile kadının doğacak çocuğunu görmesi

Rüyada hamile kadının doğacak çocuğunu görmesi kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının doğacak çocuğunu görmesi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin söylediklerini kişisel algılamamanız veya eleştiriye açık olmanız olası tartışmaların önünü kesebilir.

Rüyada hamile kadının doğacak çocuğunu görmesi pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine rivayet eder.

Rüyada hamile kadının çocuğunu doğurması ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğacak çocuğunu çirkin görmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada hamile kadının çocuğunu düşürmesi telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına alamet eder.

Rüyada doğacak çocuğunu emzirmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine işarettir.

Rüyada doğacak erkek çocuğunu görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının çocuğunu emzirmesi hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada doğacak çocuğunu görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments