Rüyada hamile karnının patlaması

Rüyada hamile karnının patlaması sıkıntılarına ortak olacağına, huzur bulacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada hamile karnının patlaması gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgi veya haberler yeni bir yol haritası gerektirebilir.

Rüyada hamile karnının patlaması sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile birinin karnının büyüdüğünü görmek uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, güzel işler yapacağına delalet eder.

Rüyada hamile olup karnının şiştiğini görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olup karnının büyüdüğünü görmek borçlanacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine tabir olunur.

Rüyada hamile kadının karnının kesildiğini görmek yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına işarettir.

Rüyada hamile olup karnının büyümesi iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının karnının küçülmesi birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına delalettir.

Rüyada hamile karnının yarıldığını görmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, konfor içinde olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments