Rüyada hamilenin erik görmesi

Rüyada hamilenin erik görmesi kötü yollara gireceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada hamilenin erik görmesi gördüyseniz:

  • Dahi tarafınızı kullanmanız durumunda istediğinizi alabilirsiniz.

Rüyada hamilenin erik görmesi mal ve varlık sahibi olacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamilenin erik yemesi yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada erik ağacına çıkıp erik toplamak kafasındaki sorunları çözeceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erik ağacından kırmızı erik toplamak üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada erik ağacı görmek erik yemek verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine inanılır.

Rüyada hamilenin aşermesi hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine işaret eder.

Rüyada hamilenin doğuramaması bazı maddi problemlerin baş göstereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments