Rüyada hamileyken aglamak

Rüyada hamileyken aglamak zorlukların yaşanacağına, rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada hamileyken aglamak gördüyseniz:

  • Meydana gelebilecek olaylara tepki verirken boyutlarının nereye varabileceğini iyi kestirmeniz gerekiyor.Çünkü yanlış değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Rüyada hamileyken iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada hamileyken bayılmak ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına delalet eder.

Rüyada hamileyken kanama çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına yorulur.

Rüyada hamileyken aşermek ailesini hem gururlandıracağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamileyken nar yemek yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamileyken yürümek amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada hamileyken vurulmak maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada hamileyken kaçırılmak kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments