Rüyada hareketsiz yatmak

Rüyada hareketsiz yatmak uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, imkânlarını kaybedeceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada hareketsiz yatmak gördüyseniz:

  • Bir çevre değişikliği olabilir.

Rüyada hareketsiz yatmak refahının ve varlığının artacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına işarettir.

Rüyada hareketsiz balık görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına tabir olunur.

Rüyada hareketsiz kedi görmek onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına inanılır.

Rüyada hareketsiz fare görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, kötü kimselerle karşılaşamayacağına alamet eder.

Rüyada hareketsiz yılan kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine delalet eder.

Rüyada hareketsiz bebek görmek kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hareketsiz insan görmek işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hareketsiz köpek görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments