Rüyada hastaneden kaçırılmak

Rüyada hastaneden kaçırılmak iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, çok zor dönemlerden geçeceğine, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada hastaneden kaçırılmak gördüyseniz:

  • Çözüm üretirken ya da olayları uygulanabilir veya açıklanabilir şekle dönüştürürken kendinize zarar verme riskiniz var.

Rüyada hastaneden çağrılmak hayal kırıklığı yaşayacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine delalet eder.

Rüyada hastaneden kaçırılmak paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, vefalı bir insan olacağına delalettir.

Rüyada hastaneden bebek almak işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastaneden kaçtığını görmek hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastaneden çıktığını görmek yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yüksek tahsil yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastaneden telefon gelmesi pek çok fırsatı kaçıracağına, eğitim hayatında başarıların artacağına rivayet eder.

Rüyada hastaneden randevu almak kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada annemin hastaneden taburcu olduğunu görmek maddi sıkıntısı olmayacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments