Rüyada hastaya su içirmek

Rüyada hastaya su içirmek her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sevilen birinin geleceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına yorulur.

Rüyada hastaya su içirmek gördüyseniz:

  • Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdeki kişilerin baskısıyla pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada hastaya su içirmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada hastaya süt içirmek karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, söz sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir hastaya sarılmak kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada hastaya bez bağlamak iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, başarılı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada hastaya üzülmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir hastaya ağlamak güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, unutulan bir sorunun başa bela olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hastaya şerbet vermek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına yorulur.

Rüyada hastaya bakmak ne demek sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments