Rüyada havada ördek görmek

Rüyada havada ördek görmek sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada havada ördek gördüyseniz:

  • Yanlız katılacağınız davetlerde veya arkadaş grubunuzla gezmeler sırasında beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada havada ördek görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada ördek ve ördek yavrusu görmek hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına yorulur.

Rüyada ördek avı işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü ördek görmek mutluluk ve huzur bulacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada görülen ördek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada ördek ölmesi hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaz ve ördek avlamak namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sosyal hayatında da mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada ördek ailesi iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments