Rüyada havuz içinde ev görmek

Rüyada havuz içinde ev görmek iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, borçlarının azalacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, yoksul için zenginliğe alamet eder.

Rüyada havuz içinde ev gördüyseniz:

  • İhtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktan çekinmemelisiniz.

Rüyada havuz içinde su görmek sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine inanılır.

Rüyada havuz içinde yürümek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içinde havuz iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, borçların artacağına işaret eder.

Rüyada havuz içinde ev görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havuz içinde kaplumbağa görmek işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine inanılır.

Rüyada havuz içinde kurbağa görmek büyük bir tartışma yaşayacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada evinin içinde havuz görmek bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada havuz içinde temiz su görmek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments