Rüyada heyelan görmek ne anlama gelir

Rüyada heyelan görmek ne anlama gelir zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, evlerine dünürcü geleceğine, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada heyelan görmek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Yenilikleri farkına varma konusunda çevrenizdekilerin yardımını kabul etmelisiniz.

Rüyada heyelan görmek ne anlama gelir iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, geçmişi unutup geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada heyelan görmek hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına tabir olunur.

Rüyada dağda heyelan görmek sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada heyelan olması iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada heyelan ve sel görmek hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine işarettir.

Rüyada heyelan görmek diyadin aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada heyelan görmek ne demek hastalıkların biteceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına alamet eder.

Rüyada yağmur ve heyelan görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments