Rüyada hırsızın bıçaklaması

Rüyada hırsızın bıçaklaması imkânsızlıklarının biteceğine, deşarj olacağına, mevcut konforunun da devam edeceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada hırsızın bıçaklaması gördüyseniz:

  • Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir veya sizi heyecanlandıran yerlere ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada hırsızın çalması büyük emekler vereceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hırsızın görmek umutlarının söneceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada hırsızın et çalması bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına yorulur.

Rüyada hırsızın bıçaklaması imkânlarının çoğalacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada hırsızın evi yakması çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, her şeyin ters gideceğine rivayet eder.

Rüyada eve hırsızın evi dağıtması çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hırsızın bir şey vermesi aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eve hırsızın girmemesi bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments