Rüyada hırsızın et çalması

Rüyada hırsızın et çalması ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırsızın et çalması gördüyseniz:

  • Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir.

Rüyada hırsızın görmek mesleğinde atılım yapacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada hırsızın mal çalması en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hırsızın taş atması hayatında yeni ufuklar açacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hırsızın bıçaklaması çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hırsızın bir şey vermesi işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırsızın evi yakması hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, çok büyük adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada hırsızın çalması aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada eve hırsızın girmemesi kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments