Rüyada horozun kafasını kesmek

Rüyada horozun kafasını kesmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine işarettir.

Rüyada horozun kafasını kesmek gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eli açık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada horozun kafasını kesmek psikolojik olarak toparlanacağına, maaşının artacağına tabir olunur.

Rüyada horozun kafasını koparmak zarar edilen işlerin düzeleceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine delalettir.

Rüyada horozun saldırması kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına işarettir.

Rüyada horozun gagalaması maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada horozun uçması depresyona gireceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü horozun canlanması işte başarılı adımlar atılacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada horozun yumurtladığını görmek çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine tabir olunur.

Rüyada horozun konuştuğunu görmek bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments