Rüyada horozun kuluçkaya yattığını görmek

Rüyada horozun kuluçkaya yattığını görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine, özel hayatında sessizleşeceğine, şansın bir türlü dönmeyeceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada horozun kuluçkaya yattığını gördüyseniz:

  • Metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada horozun kuluçkaya yattığını görmek yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada kuluçkaya yattığını görmek kolay yollardan kazanacağına, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, karşılıksız bırakmayacağına delalet eder.

Rüyada kuluçkaya yatmış tavuk uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada hindinin kuluçkaya yatması çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada hindiyi kuluçkaya yatırmak şansının hep açık olacağına, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine rivayet eder.

Rüyada kuluçkaya yatan güvercin görmek kötü duygularını yeneceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuluçkaya yatmış güvercin görmek hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadriye

Bir mağarada bir tavuk ve bir horoz vardı tavuk yumurtlamış horoz kuluçkaya yatmıştı tavuk çok kilo almış horoz ise kuluçkaya yattığı için çok zayıflamıştı yumurtalar kimisi civciv çıkmış ölmüş kimisi yumurtadan çıkamadan ölmüştü ben horozu yumurtaların üstünden alıp yem vermiştim