Rüyada hoşlandığın erkeğin seni seviyorum demesi

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni seviyorum demesi yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, ihanet göreceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni seviyorum demesi gördüyseniz:

  • Beklenmedik kanallardan beklenmedik yardımlar söz konusu olabilir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni seviyorum demesi endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kişinin seni seviyorum demesi azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, toplum içindeki değerinin artacağına alamet eder.

Rüyada bi erkeğin seni seviyorum demesi ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin bir kıza seni seviyorum demesi yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğim erkeğin seni seviyorum demesi hayatının güzelleşeceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni istememesi duygularının karşılık göreceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni öpmesi atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin sana seni seviyorum demesi elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments