Rüyada hristiyan mezarlığı görmek

Rüyada hristiyan mezarlığı görmek kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada hristiyan mezarlığı gördüyseniz:

  • Sözlerinize dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada hristiyan mezarlığı görmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski hristiyan mezarlığı görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına inanılır.

Rüyada at mezarlığı görmek geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, kötü giden işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlığı sel basması çok mutlu olacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada mezarlığı görmek aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada mezarlığı süpürmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine işaret eder.

Rüyada mezarlığı bulamamak üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine yorulur.

Rüyada ecnebi mezarlığı özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments