Rüyada iki çay kaşığı görmek

Rüyada iki çay kaşığı görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına yorulur.

Rüyada iki çay kaşığı gördüyseniz:

  • Bazı sosyal etkinliklerde bulunmanız olasıdır.

Rüyada çay kaşığı ve yemek kaşığı görmek rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada iki çay kaşığı görmek hayatının bu sayede güzelleşeceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine inanılır.

Rüyada çay kaşığı yutmak patron koltuğuna geçeceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine yorulur.

Rüyada mama kaşığı yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, zenginlik kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çay kaşığı atmak geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada çay kaşığı düşürmek güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada çay kaşığı kırmak bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına yorulur.

Rüyada çok çay kaşığı görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments