Rüyada iki öküz görmek

Rüyada iki öküz görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, planlı ve programlı davranacağına işaret eder.

Rüyada iki öküz gördüyseniz:

  • Gerçek duygularınızı açığa çıkartmanız gerekiyor.

Rüyada ölü öküz farklı sosyal ortamlara gireceğine, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada öküz gör çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada öküz kovalaması mekân değiştireceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada öküz ile boğuşmak elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına yorulur.

Rüyada iki öküz görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada öküz kovalarsa hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalettir.

Rüyada öküz yıkamak yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada görülen öküz adını kirleteceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments