Rüyada ikindi güneşi

Rüyada ikindi güneşi işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, işlerin kapanacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ikindi güneşi gördüyseniz:

  • En iyisi şimdilik susmak olabilir.

Rüyada ikindi güneşi sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine delalet eder.

Rüyada ikindi namazı kaçırmak evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ikindi namazını bozmak sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, sorununu kolayca çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ikindi vaktini görmek rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, daha bir sevileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ikindi ezanı okumak hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kişinin her işi severek yapacağına alamet eder.

Rüyada ikindi namazı vakti üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyada ikindi namazına hazırlanmak onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ikindi abdesti almak yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments