Rüyada ince pantolon

Rüyada ince pantolon çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, kıdem atlayacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ince pantolon gördüyseniz:

  • Bazı konuların üstesinden nasıl geleceğinizi anlayamayabilirsiniz.

Rüyada ince ince kar yağdığını görmek üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, işlerinin tutacağına delalet etmektedir.

Rüyada ince ince yağmur yağması rakipleri mağlup edeceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine inanılır.

Rüyada ince ince yılan görmek kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine yorulur.

Rüyada ince kar dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına işaret eder.

Rüyada ince ip hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine işaret eder.

Rüyada ince kaş görmek güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine alamet eder.

Rüyada ince tül görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ince dal görmek borçlarının kapanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments