Rüyada iş arkadaşından kaçmak

Rüyada iş arkadaşından kaçmak keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, yalan söyleyeceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada iş arkadaşından kaçmak gördüyseniz:

  • Gerçeklerle yüzleşmeli, kafanızdan geçenleri kibar bir dille dile getirmelisiniz.

Rüyada arkadaşından ayrılmak isteklerine kulak vereceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine inanılır.

Rüyada iş arkadaşından ayrılmak ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, bu işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşından saklanmak borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşından dua istemek rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, dolayısıyla geleceğine rivayet eder.

Rüyada iş arkadaşından kaçmak kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşından su almak yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada küs arkadaşından hediye almak elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşından ayakkabı almak kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments