Rüyada ışıklı melek görmek

Rüyada ışıklı melek görmek dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, mekân değiştireceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ışıklı melek gördüyseniz:

  • Bazı konulara müdahale etmek veya bazı yerlerin altını çizmek isteyebilirsiniz.

Rüyada ışıklı melek görmek başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına alamet eder.

Rüyada ışıklı yol kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına delalettir.

Rüyada çok ışıklı ev görmek bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada ışıklı tabela mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ışıklı oda görmek çok büyük özgüven kazanacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ışıklı gemi görmek yapılan ortaklıkların bozulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ışıklı yazı görmek yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, her zaman çok üzgün olacağına inanılır.

Rüyada ışıklı saat görmek başarılarının ve kazancının artacağına, darlık içine düşeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments