Rüyada işini bitirdiğini görmek

Rüyada işini bitirdiğini görmek çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, gelirinin düşeceğine delalet eder.

Rüyada işini bitirdiğini gördüyseniz:

  • Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz.

Rüyada işini bitirdiğini görmek insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada üniversiteyi bitirdiğini görmek üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine rivayet eder.

Rüyada okulu bitirdiğini görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına rivayet eder.

Rüyada namazı bitirdiğini görmek evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine işaret eder.

Rüyada işini yapmak bekar ise evleneceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada birinin işini yapmak yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına inanılır.

Rüyada işini değiştirdiğini görmek kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada eski işini görmek aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments