Rüyada ıslak yufka

Rüyada ıslak yufka yetki ve imza sahibi olacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine inanılır.

Rüyada ıslak yufka gördüyseniz:

  • Daha fazla para kazanmanızı sağlayacak yollar aramalı veya mevcut işlerinizden kar elde etmenin yollarını aramalısınız.

Rüyada ıslak yol uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına delalet eder.

Rüyada ıslak kum kazmak büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine delalettir.

Rüyada ıslak kitap işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslak parke uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, küfürlü söze yorulmaktadır.

Rüyada ıslak yufka sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine işarettir.

Rüyada ıslak bir şey giymek gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada ıslak tül görmek iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına inanılır.

Rüyada ıslak görmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments