Rüyada istediğin sınavı kazandığını görmek

Rüyada istediğin sınavı kazandığını görmek ters giden durumların düzeleceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine yorulur.

Rüyada istediğin sınavı kazandığını gördüyseniz:

  • Ruhsal, maddi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda yaratıcı fikirlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Rüyada istediğin sınavı kazandığını görmek kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının sınavı kazandığını görmek yeni bir iş bulacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin sınavı kazandığını görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada kardeşinin sınavı kazandığını görmek hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada girdiğin sınavı kazandığını görmek akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin sınavı kazandığını görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada istediğin bölümü kazandığını görmek ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada beklediğin sınavı kazandığını görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments