Rüyada kabenin damına çıkmak

Rüyada kabenin damına çıkmak başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kabenin damına çıkmak gördüyseniz:

  • Rutinin dışına çıkmak ya da normalin dışında tepkiler vermek istemenize rağmen bazı kaygılar ya da korkular sizi durduruyor.

Rüyada kabenin damına çıkmak kazancının da azalacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada inek damına girmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada hayvan damına girmek nifak sokanların cezalandırılacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada caminin damına çıkmak maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine delalet eder.

Rüyada bir evin damına çıkmak onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine tabir olunur.

Rüyada binanın damına çıkmak aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabenin yanması çok büyük bir sevinç duyulacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabenin anahtarı maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments