Rüyada kaçan aslan görmek

Rüyada kaçan aslan görmek yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, maddi kayıpların sona ereceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine delalettir.

Rüyada kaçan aslan gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

Rüyada kaçan aslan görmek huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına tabir olunur.

Rüyada aslan ve aslan yavrusu görmek yeni bir karar alma sürecine girileceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına inanılır.

Rüyada kaçan koç görmek daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaçan ayı görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada kaçan fil görmek sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kaçan birini bulmak sevdiği bazı kişileri kıracağına, aile içinde husumet gelişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaçan tosun görmek yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaçan bir fare görmek memur ise terfi edeceğine, yapılan işte ustalaşılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments