Rüyada kadın mezarı

Rüyada kadın mezarı iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, çok hayırlı şeylere, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada kadın mezarı gördüyseniz:

  • Son dakikada bir program değişikliği yapmanız gerekebilir.

Rüyada kadın cin müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine delalettir.

Rüyada laz kadın duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın dilenci çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına alamet etmektedir.

Rüyada iri bir kadın görmek aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalettir.

Rüyada kadın şöför yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın sırtı çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, eğlence ve renk geleceğine tabir olunur.

Rüyada kadın savaşçı yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine inanılır.

Rüyada bir çok kadın görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments