Rüyada kadın para vermesi

Rüyada kadın para vermesi sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadın para vermesi gördüyseniz:

  • Yeni iş başvuruları ya da yeni iş arayışları söz konusu olabilir, doğru yöntemler kullanmalısınız.

Rüyada kadın para vermesi elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kadın ve para görmek ailesini de mutlu edeceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadın dilenciye para vermek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine delalet eder.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek nedir güzel günlerin geleceğine, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada kağıt para alıp bozuk para vermek gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına yorulur.

Rüyada kağıt para verip bozuk para almak uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hem kağıt para hemde bozuk para görmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada para dağıtan birinden para almak elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments