Rüyada kadından hoşlanmak

Rüyada kadından hoşlanmak dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına tabir olunur.

Rüyada kadından hoşlanmak gördüyseniz:

  • Dışa yönelik davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz.

Rüyada bi kadından kaçmak elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına alamet eder.

Rüyada bir kadından korkmak hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadından etkilenmek çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine delalettir.

Rüyada kadından hoşlanmak büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalettir.

Rüyada kadından kan gelmesi şansının açılacağına ve kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadından süt emmek iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadından su istemek sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine delalettir.

Rüyada bir kadından dua almak aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments