Rüyada kadının göbeğini görmek

Rüyada kadının göbeğini görmek musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, işlerini yoluna koyacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine işarettir.

Rüyada kadının göbeğini gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalar veya yükler söz konusu olabilir ya da başkalarından çok fazla şey bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada kadının göbeğini görmek sadece makamının değil kazancının da artacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının göbeğini sevmek bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadının göbeğini kıllı görmek maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kadının göbeğini öpmek sorunlarına da çözümler bulacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada hamile kadının göbeğini görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada bir kadının göbeğini görmek rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada hamile kadının göbeğini öpmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada göbeğini deldirmek ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments