Rüyada kafanın küçüldüğünü görmek

Rüyada kafanın küçüldüğünü görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, geçici olarak rahatsızlanacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada kafanın küçüldüğünü gördüyseniz:

  • Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıtı görmeniz olasıdır.

Rüyada kafanın küçüldüğünü görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına yorulur.

Rüyada el parmaklarının küçüldüğünü görmek hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine alamet eder.

Rüyada memesinin küçüldüğünü görmek iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada göğsünün küçüldüğünü görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına işarettir.

Rüyada gözlerin küçüldüğünü görmek hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir çocuğun küçüldüğünü görmek çalışmaların beğeni almayacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada gözün küçüldüğünü görmek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada çocuğun küçüldüğünü görmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, bolluk içinde yaşayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments