Rüyada kafasını yarmak

Rüyada kafasını yarmak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına alamet eder.

Rüyada kafasını yarmak gördüyseniz:

  • Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler.

Rüyada kafasını kazıtmak başarı kaydedeceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafasını kırmak eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işarettir.

Rüyada kafasını şiş görmek yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafasını yarmak sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada oğlunun kafasını kel görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada köpeğin kafasını koparmak emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına inanılır.

Rüyada kendi kafasını kesmek bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine inanılır.

Rüyada kuşun kafasını ezmek sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments