Rüyada kağıtta yazılı dua görmek

Rüyada kağıtta yazılı dua görmek kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada kağıtta yazılı dua gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım etmeniz durumunda bazı geri dönüşler alabilirsiniz.

Rüyada kağıtta yazılı dua görmek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, yüzün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kağıtta yazılı isim görmek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine alamet eder.

Rüyada kağıtta yazılı not görmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına tabir olunur.

Rüyada ismini kağıtta yazılı görmek sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kağıtta dua görmek dileklerin gerçekleşeceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kağıtta dua görmek sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kağıtta tarih görmek istediği herşeye sahip olacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada bir kağıtta arapça yazı görmek bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments