Rüyada kalabalık

Rüyada kalabalık yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, hiçbir sorun yaşanmayacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, kötü karakterli bir kadına, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalabalık gördüyseniz:

  • Artık geriye yaslanıp, derin bir nefes alabilirsiniz.

Rüyada kalabalık farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok kalabalık ev eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına inanılır.

Rüyada kalabalık oda hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine işaret eder.

Rüyada kalabalık bir ortam arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada kalabalık tren işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalabalık koşmak aile hayatı içinde rahat edeceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalabalık yürüyüş borcunu ödeyeceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına delalet eder.

Rüyada kalabalık olması iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments