Rüyada kalbini vermek

Rüyada kalbini vermek çok rahat edilecek bir işe girileceğine, daha isabetli kararlar alacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına delalettir.

Rüyada kalbini vermek gördüyseniz:

  • Mantıksız veya gerçekçilikten uzak planlar yapan kişiler olabilir.

Rüyada kalbini görmek geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine delalettir.

Rüyada kalbini vermek rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, makamının tehlikeye gireceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin kalbini dinlemek kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalbini çıkardığını görmek rızkın kesilmeyeceğine, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalbini dışarıda görmek rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, borçların biteceğine alamet eder.

Rüyada kendi kalbini yemek yaşama sevincine kavuşacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına delalettir.

Rüyada kardeşinin kalbini kırmak hüsrana uğratacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına işaret etmektedir.

Rüyada kendini kalbini görmek sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments